lek. dent. Kamil Kosmowski

Jestem absolwentem wydziału Lekarsko – Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Przygodę ze stomatologią rozpocząłem w 2010 roku w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. WAM w Łodzi, gdzie odbywałem staż podyplomowy a następnie w ramach wolontariatu zdobywałem doświadczenie z dziedziny chirurgii stomatologicznej. Pracując w gabinetach świadczących usługi z zakresu NFZ oraz prywatnych na terenie Łodzi, Zgierza i Ozorkowa poszerzałem i doskonaliłem swoja wiedzę i umiejętności z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, chirurgii stomatologicznej i implantologii.

Od 2013 roku posiadam brytyjskie prawo wykonywania zawodu lekarza dentysty GDC 245538. W tym samym roku rozpocząłem pracę w prywatnej klinice stomatologicznej UK Smiles Dental Practice w Londynie, w której pracuję do dziś.

Wraz z żoną Anitą w 2016 roku otworzyliśmy prywatną praktykę stomatologiczna K Smile Twój Zdrowy Uśmiech… . W gabinecie zajmuję się implantologią, chirurgią stomatologiczną, leczeniem endodontycznym, stomatologią estetyczną i zachowawczą, leczeniem dzieci oraz zabiegami z dziedziny medycyny estetycznej (botox i wypełniacze).

Do swoich Pacjentów w Polsce i Wielkiej Brytanii podchodzę z dużym szacunkiem i zaangażowaniem. Rozwiązywanie problemów stomatologicznych oraz niesienie pomocy Pacjentom, poparte wiedzą i doświadczeniem daje mi mnóstwo satysfakcji i inspiruje mnie do wykonywania zawodu lekarza dentysty.