lek. dent. Anita Kosmowska

Ukończyłam wydział Lekarsko – Dentystyczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2009 roku odbywałam staż podyplomowy w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie pod opieką profesorów podnosiłam swoje kwalifikacje w dziedzinie stomatologii i protetyki stomatologicznej. W roku 2012 rozpoczęłam specjalizację z zakresu protetyki stomatologicznej w Instytucie Stomatologii w Łodzi. Prowadzona przez wybitnych specjalistów nieustanie pogłębiam swoją wiedzę w tej dziedzinie. Skomplikowane i interesujące przypadki stomatologiczne sprawiły, że nabrałam zawodowego doświadczenia. Nieustanie rozszerzam swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w kursach na terenie Polski i Wielkiej Brytanii. Jako członkini Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego dzielę się swoim nabytym doświadczeniem i wiedzą z innymi lekarzami poprzez seminaria, wykłady i publikacje w magazynach medycznych.

Od 2016 roku wraz z mężem prowadzę prywatna praktykę stomatologiczną K Smile Twój Zdrowy Uśmiech…, gdzie zajmuję się protetyką stomatologiczna, stomatologią estetyczna i zachowawczą, endodoncją, periodontologią, pedodoncją oraz medycyną estetyczną.

W 2018 roku zdałam egzamin specjalizacyjny z protetyki stomatologicznej.

Praca z Pacjentami w Instytucie Stomatologii oraz w prywatnym gabinecie sprawia, że ciągle rozwijam się zawodowo co motywuje mnie, zachęca i inspiruje do dalszego działania.