lek. dent. Paweł Andryszczak

Jestem absolwentem kierunku lekarsko-dentystycznego na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Swoją zawodową przygodę rozpocząłem w łódzkim Instytucie Stomatologii podczas stażu podyplomowego, który ukończyłem w 2019 r.

Obecnie zdobywam tam kolejne doświadczenia, odbywając od 2020 r. specjalizację w pasjonującej mnie dziedzinie chirurgii stomatologicznej pod okiem wybitnych specjalistów z Zakładu i Poradni Chirurgii Stomatologicznej.

Już od czasu studiów pragnąłem, aby każdy mój pacjent mógł uzyskać ode mnie pomoc na najwyższym poziomie w przyjemnej atmosferze, przełamującej stereotyp stresującej wizyty u stomatologa. To pragnienie cały czas motywuje mnie to do nieustannego poszerzania swojej wiedzy i umiejętności na licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych w dziedzinie stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki, periodontologii i wspomnianej chirurgii stomatologicznej.

Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, zawsze z największą troską i dokładnością. Praca czyni mnie prawdziwie szczęśliwym, kiedy po leczeniu widzę u moich pacjentów szeroki uśmiech na twarzy.